Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

VC Hluk

Mládež - Jednotlivci

Druhým turnajem pokračoval seriál Velkých cen mládeže. Dějištěm byla Tvrz v Hluku, která byla čerstvě vymalovaná. Celkem hrálo 51 dětí, z nichž 21 bylo v mladší kategorii. Náš oddíl reprezentovala pětice dětí.

Celý článek...

 

Remíza venku, uhraná doma

Soutěže družstev - RP

Los druhého kola nás svedl s týmem Mařatic. Hrálo se v naší šachovně, přičemž Mařatice byli vedeni jako domácí, tudíž my domácí, jsme byli jako hosté.

Aktualizováno (Pondělí, 24 Říjen 2011 21:04)

Celý článek...

 

Krajská soutěž družstev starších žáků

Mládež - Družstva

Krajská soutěž družstev starších žáků se hrála v sobotu 22.10. v Uherském Hradišti v jídelně ZŠ Unesco. Sešlo se celkem sedm týmů, mezi kterými jsme měli i naše béčko.

Celý článek...

 

Vydřená výhra na úvod

Soutěže družstev - RP

Letošní sezóna je jakási podivuhodná. Regionální soutěž byla pro nezájem oddílů zrušena, takže Regionální přebor je jedinou soutěží družstev na Uherskohradišťsku. A i do něj se přihlásilo jen 11 týmů, tudíž lichý počet se vším, co k tomu patří …

Aktualizováno (Pondělí, 10 Říjen 2011 22:54)

Celý článek...

 

VC Osvětiman

Mládež - Jednotlivci

První říjnový víkend byl ve znamení „ostrého“ startu šachové sezóny. Po rapidech a blicácích začala turnajem v Osvětimanech mládežnická sezóna a v neděli i nezvykle časně soutěže družstev dospělých. V krásném sobotním počasí do Osvětiman dorazilo celkem 45 dětí, z nichž pouze dvě byly z našeho oddílu.

Celý článek...

 

Burčákový turnaj 2011

Turnaje - Dospělí

V neděli 25. záři 2011 se v Boršicích uskutečnil tradiční Burčákový turnaj, hraný jako otevřený turnaj Moravy a Zlínský krajský přebor 4-členných družstev v bleskovce. Letos se jej zúčastnilo 43 družstev, včetně týmů ze Slovenska a Německa.

Celý článek...

 

Antonín Vichorec na FIDE Openu

Turnaje - Dospělí

V termínu od 12. do 20. 8. 2011 se konal již 9. ročník FIDE Openu pořádaný tradičně Šachovým klubem Staré Město. Startovací listina čítala 151 účastníků, včetně 5 GM, 9 IM a 5 FM. Po loňské a předloňské účasti našeho zástupce Pavla Růčky, pokoušel letos válečné štěstí doyen našeho klubu a také tohoto turnaje, pan Antonín Vichorec. V letošním roce vykazuje značné turnajové aktivity, kdy se zúčastnil Slovácko Open, hraném v průběhu dubna-června t.r.

Celý článek...

 

Středomoravský pohár v Bezměrově

Mládež - Jednotlivci

Úplně posledním turnajem mládežnické sezóny pro nás byl poprvé organizovaný Středomoravský pohár v Bezměrově, pořádaný oddílem Sokol Postoupky. Náš oddíl reprezentovala dvojice Michal Mašíček a Tomáš Fridrich.

Celý článek...