Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Vysoká výhra v Kroměříži

Soutěže družstev - ZKP

Při absenci Martina Beila a Mikuláše Trávníčka (polofinále juniorů) se muselo udělat několik změn oproti sestavě na první kolo. Ale i když byla v sestavě jen trojice ze základní sestavy postavil se solidní tým.

Celý článek...

 

Prohra s Boršicemi

Soutěže družstev - RP

Na druhé kolo RP se tým skládal podobně špatně jako minule. Bylo opět dost omluvenek, tak až v sobotu sestavený tým byl proti zkušené sestavě Boršic velkým outsiderem.

Celý článek...

 

Ríša vítězí na VC ve Vlčnově

Mládež - Jednotlivci

Druhým dílem pokračoval seriál VC, tentokráte turnajem ve Vlčnově. Sešla se hezká účast 62 dětí, od nás přijelo 14 účastníků.

Celý článek...

 

Druhé kolo ZKS

Soutěže družstev - ZKS

Ve druhém kole jsme přivítali tým z Napajedel. Naše sestava byla podobná jako v prvním kole, soupeři doma nechali několik hráčů z první čtveřice, tak jsme byli papírovými favority na všech deskách.

Celý článek...

 

1.kolo ZKP

Soutěže družstev - ZKP

V prvním kole ZKP jsme přivítali tým Starého Města D.

Celý článek...

 

Prohra ve Vlčnově

Soutěže družstev - RP

První kolo v RP hrajeme ve Vlčnově. Několik hráčů už předem hlásilo že nemůže, další se omlouvali v týdnu, tak dáváme slabší sestavu se čtyřmi mládežníky vzadu. Tím pádem je soupeř ještě větším favoritem, než pokud bychom nastoupili v silnější sestavě.

Celý článek...

 

Remíza v Nové Vsi

Soutěže družstev - RS

V prvním kole RS UH zajíždíme do Ostrožské Nové Vsi. Ta je vždy největším favoritem soutěže, kterou několikrát i vyhrála. Tak dáváme zkušenou sestavu ve složení Růčka, Hráček, Vavřík, Vichorec a Horáček.

Celý článek...

 

Jasná výhra s Dolním Němčím

Soutěže družstev - ZKS

V prvním kole nového ročníku jsme v krajské soutěži uvítali doma soupeře z Dolního Němčí, který nepřijel v nejsilnější sestavě.

Celý článek...