Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

RP UH – 4. kolo ŠOK vs Vlčnov „B“

Soutěže družstev - RP

Po volném losu v minulém kole nás čekal v našem domácím prostřední „B“ tým Vlčkova. Byla druhá adventní neděle, soupeř přijel v nadupané sestavě a šlo se na věc.

Celý článek...

 

První výhra v dorostenecké lize

Mládež - Družstva

V sobotu 8.12. nás čekala další dvě kola v 1.lize dorostu. Tentokráte se hrálo v Olomouci a nás čekaly týmy Prostějova a Grygova.

Celý článek...

 

VC Dolní Němčí

Mládež - Jednotlivci

8.12. měl náš oddíl zastoupení na dvou frontách. Jednak šestice nejlepších odjela do Olomouce na další dvě kola 1.ligy dorostu a ostatní měli možnost si zahrát v Dolním Němčí na dalším turnaji VC. Tuto možnost nakonec využila jen trojice našich dětí.

Celý článek...

 

GP Kroměříž

Mládež - Jednotlivci

Do Kroměříže v první prosincový den, na první turnaj GP Zlínského kraje, jela pětice našich hráčů. Hrálo se na Šipce místo dříve tradičního Sokolského domu.

Celý článek...

 

Brankovický král

Mládež - Jednotlivci

V sobotu 24.11. se hrál tradiční Brankovický král. Náš oddíl vypravil solidní výpravu čítající 10 hráčů.

Celý článek...

 

Králem škol Michal Mašíček

Mládež - Jednotlivci

V pondělí 19.11.2012 se uskutečnil třetí ročník turnaje „O šachového krále a královnu kunovických škol“. Vloni se hrálo na Červené cestě, tak letos byla místem konání ZŠ U Pálenice.

Celý článek...

 

Dlouhá neděle – 2. kolo RP UH

Soutěže družstev - RP

Ve 2. kole jsme zajížděli do Bojkovic k zápasu s místním „béčkem“. Tradičně se v Bojkovicích začíná v 9,30, takže ráno jsme bez potíží dorazili v „seniorské“ sestavě, když jsme nechtěli na nejvzdálenější štaci tahat naše mládežníky.

Celý článek...

 

Tibor Horáček bronzový

Mládež - Jednotlivci

Na druhý turnaj VC, který se hrál v Osvětimanech, jelo z našeho oddílu třináct dětí (resp. když budu počítat i Vojtu Bílka, který chodí do kroužku na Unesco, ale je registrovaný za Polešovice, tak čtrnáct). Celkem se sjelo 82 dětí.

Celý článek...