Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Prázdninové turnaje

Turnaje - Dospělí

Během prázdnin se naši členové účastnili všech tří openů hraných v našem kraji.

Celý článek...

 

Antonín Vichorec - 90 let

Letos 10.8. oslavil pan Antonín Vichorec „devadesátku“.

vichorec_90

 

Celý článek...

 

GP Vsetín

Mládež - Jednotlivci

Poslední turnaj GP se hrál ve Vsetíně. Od nás se tam vypravila čtveřice hráčů ve složení Marie Vaňková, Denis Noščák, Matyáš Zapletal a Richard Svoboda.

Celý článek...

 

Hradní věž

Mládež - Jednotlivci

Letos trochu později, když se vyměnil termín s Memoriálem Hory, se v sobotu 11. 5. uskutečnila tradiční Hradní věž v Brumově.  Náš oddíl reprezentovala desítka dětí.

Celý článek...

 

Kyjov

Mládež - Jednotlivci

Tradičně na státní svátek 8.5. se koná v Kyjově turnaj pro mládež s názvem Kyjovský koník. Na poslední chvíli, den před turnajem, se trojice ve složení Jonáš Horák a Martin a Robert Medek rozhodla, že na turnaj pojede.

Celý článek...

 

Oddílový přebor

Turnaje - Oddílové

I v této sezóně jsme odehráli oddílový přebor. Tempo zůstalo stejné, tedy hodina pro každého na partii. Letos se přihlásila sedmička hráčů, a hrálo se od ledna do dubna v pátečních termínech.

Celý článek...

 

Memoriál V. Hory

Mládež - Jednotlivci

11.ročník Memoriálu Vratislava Hory se konal v Nedakonicích. Již několik let se hraje soutěž jednotlivců do 18 let a po skončení se vyhlašuje i soutěž družstev. Tempo hry 2x20 minut, které přinutilo rozhodčí několikrát řešit reklamace remízy. Nejen ti budou určitě rádi, pokud se v dalších ročnících bude hrát s přídavkovým tempem.

Celý článek...

 

Postup do ligy mládeže

Mládež - Družstva

Na poslední trojkolo KP mládeže jsme nominovali pro jistotu šestici hráčů, kdyby někdo vypadl. Ale všichni byli zdrávi, tak jsme i v šesti odjeli do Bezměrova, kde se hrálo poslední trojkolo.

Celý článek...