Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

První prohra …, aneb 6. kolo RP 2011/2012

Soutěže družstev - RP

V prvním novoročním kole, celkově 6., k nám zajížděl průběžně vedoucí tým Osvětiman, jehož základní sestava je vyšperkována hned třemi hostujícími hráči. Ovětimany nastoupily v plné síle, tedy se všemi hráči základní sestavy, zatímco my jsme sáhli až na pozici číslo čtrnáct. Hosté byli papírově favority, nicméně zajíci se počítají až po honu.

Aktualizováno (Středa, 18 Leden 2012 00:13)

Celý článek...

 

Úspěšný vstup do KP starších žáků

Mládež - Družstva

V sobotu 7.1.2012 začal v Osvětimanech prvními třemi koly Krajský přebor družstev starších žáků. Náš oddíl obhajuje v této soutěži loňské třetí místo.

Aktualizováno (Neděle, 08 Leden 2012 20:46)

Celý článek...

 

Vánoční šachový turnaj

Turnaje - Oddílové

Již několik let se mezi svátky koná Vánoční turnaj na Domečku, který pořádá Kunovské centrum mládeže společně s naším oddílem. Letos si ve sváteční čas našlo cestu 11 hráčů.

Celý článek...

 

Štěpánský turnaj ve Vlčnově

Turnaje - Dospělí

26.12. již po několik let jezdíme na turnaj do Vlčnova, kde se hraje již 24 let štěpánský turnaj, letos počtvrté i jako Memoriál Josefa Oharka. Náš oddíl letos reprezentovala dvojice Pavel Růčka a Michal Mašíček.

Celý článek...

 

PF 2012

ŠO Kunovice přeje všem pěkné prožití Vánoc a vše nejlepší v roce 2012.

pf_sok_2012

Aktualizováno (Pátek, 23 Prosinec 2011 12:44)

 

Vánoční turnaj v Břeclavi

Mládež - Jednotlivci

Posledním turnajem před Vánočními svátky bývá mládežnický turnaj v Břeclavi. V dřívějších letech jsme na tento turnaj jezdili ve větším počtu, a tedy vlakem, ale v minulém i tomto roce jsme se vešli do auta.

Celý článek...

 

Okresní kolo Přeboru škol

Mládež - Jednotlivci

Stejně jako v loňském roce se hrálo okresní kolo Přeboru škol v jídelně SŠPHZ v Uherském Hradišti. Celkem se sešlo slušných 19 družstev z 11 škol.

Aktualizováno (Neděle, 18 Prosinec 2011 23:48)

Celý článek...

 

Staronový král a nová královna

Turnaje - Oddílové

V loňském roce se ve spolupráci Šachového oddílu Kunovice a obou kunovických škol uskutečnil první ročník turnaje nazvaného „O šachového krále a královnu Kunovických škol“. Jelikož se akce setkala s úspěchem, když si přišlo zahrát 21 dětí, připravili jsme letos další ročník.

Aktualizováno (Úterý, 13 Prosinec 2011 00:14)

Celý článek...