Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Vydřená výhra na úvod

Soutěže družstev - RP

Letošní sezóna je jakási podivuhodná. Regionální soutěž byla pro nezájem oddílů zrušena, takže Regionální přebor je jedinou soutěží družstev na Uherskohradišťsku. A i do něj se přihlásilo jen 11 týmů, tudíž lichý počet se vším, co k tomu patří …

Aktualizováno (Pondělí, 10 Říjen 2011 22:54)

Celý článek...

 

VC Osvětiman

Mládež - Jednotlivci

První říjnový víkend byl ve znamení „ostrého“ startu šachové sezóny. Po rapidech a blicácích začala turnajem v Osvětimanech mládežnická sezóna a v neděli i nezvykle časně soutěže družstev dospělých. V krásném sobotním počasí do Osvětiman dorazilo celkem 45 dětí, z nichž pouze dvě byly z našeho oddílu.

Celý článek...

 

Burčákový turnaj 2011

Turnaje - Dospělí

V neděli 25. záři 2011 se v Boršicích uskutečnil tradiční Burčákový turnaj, hraný jako otevřený turnaj Moravy a Zlínský krajský přebor 4-členných družstev v bleskovce. Letos se jej zúčastnilo 43 družstev, včetně týmů ze Slovenska a Německa.

Celý článek...

 

Antonín Vichorec na FIDE Openu

Turnaje - Dospělí

V termínu od 12. do 20. 8. 2011 se konal již 9. ročník FIDE Openu pořádaný tradičně Šachovým klubem Staré Město. Startovací listina čítala 151 účastníků, včetně 5 GM, 9 IM a 5 FM. Po loňské a předloňské účasti našeho zástupce Pavla Růčky, pokoušel letos válečné štěstí doyen našeho klubu a také tohoto turnaje, pan Antonín Vichorec. V letošním roce vykazuje značné turnajové aktivity, kdy se zúčastnil Slovácko Open, hraném v průběhu dubna-června t.r.

Celý článek...

 

Středomoravský pohár v Bezměrově

Mládež - Jednotlivci

Úplně posledním turnajem mládežnické sezóny pro nás byl poprvé organizovaný Středomoravský pohár v Bezměrově, pořádaný oddílem Sokol Postoupky. Náš oddíl reprezentovala dvojice Michal Mašíček a Tomáš Fridrich.

Celý článek...

 

Skončil Slovácký open

Turnaje - Dospělí

Posledním dvojkolem skončil Slovácký open. Pan Vichorec získal tři body a obsadil 26.místo.

Aktualizováno (Neděle, 26 Červen 2011 23:18)

Celý článek...

 

Slovácký Open 2011 po šestém kole

Turnaje - Dospělí

Slovácký open dospěl do závěrečné fáze, jelikož má za sebou již šest kol a poslední dvě se hrají o příštím víkendu. Z našeho oddílu zde hraje pan Vichorec.

Celý článek...

 

Turnaj na ZŠ Unesco

Mládež - Jednotlivci

Ve čtvrtek 9.6.2011 náš oddíl ve spolupráci se ZŠ Unesco Uherské Hradiště uspořádal poslední turnaj mládežnický turnaj v jídelně ZŠ Unesco. Turnaje se zúčastnilo celkem 19 dětí.

Celý článek...