Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

GP mládeže začalo ve Starém Městě

Mládež - Jednotlivci

První turnaj GP Zlínkého kraje v rapid šachu proběhl ve Starém Městě. Sjelo se zde celkem 95 dětí z celého kraje. Navíc přijelo i několik dětí z Veselí nad Moravou a Kyjova. Náš oddíl reprezentovala šestice dětí vždy po dvou v každé kategorii.

Celý článek...

 

Po přestávce remíza

Soutěže družstev - RP

Po delší pauze, zapříčiněné posunem z důvodu Mistrovství Moravy a Slezska mládeže do 16 let a volným losem, jsme nastoupili k dalšímu zápasu, tentokráte ve 4. kole proti Hluku. Opět jsme hráli v domácím prostředí. S ohledem na reorganizaci, kdy nemáme kam spadnout, stavíme na zadní šachovnice naše žáky, aby nabyli zkušeností. Původně měl Pavel Růčka vystupoval v roli nehrajícího rozhodčího, ale díky kolapsu mobilního operátora nebo mobilu Jary Bílka, kterému došly sms zprávy s více než denním zpožděním, se stal rázem rozhodčím hrajícím.

Celý článek...

 

Albert Zelnitius bronzový v Dolním Němčí

Mládež - Jednotlivci

Třetím turnajem pokračovala série Velkých cen v Dolním Němčí, kde se sjelo zatím nejvíc dětí v letošním roce. Celkem hrálo 63 dětí, mezi nimiž bylo i šest z našeho oddílu.

Celý článek...

 

Brankovický král

Mládež - Jednotlivci

Na jeden z největších mládežnických turnajů do Brankovic odjela z našeho oddílu pouze dvojice Michal Mašíček a Antonín Krmíček. Celkem se turnaje zúčastnilo 121 dětí.

Celý článek...

 

VC Hluk

Mládež - Jednotlivci

Druhým turnajem pokračoval seriál Velkých cen mládeže. Dějištěm byla Tvrz v Hluku, která byla čerstvě vymalovaná. Celkem hrálo 51 dětí, z nichž 21 bylo v mladší kategorii. Náš oddíl reprezentovala pětice dětí.

Celý článek...

 

Remíza venku, uhraná doma

Soutěže družstev - RP

Los druhého kola nás svedl s týmem Mařatic. Hrálo se v naší šachovně, přičemž Mařatice byli vedeni jako domácí, tudíž my domácí, jsme byli jako hosté.

Aktualizováno (Pondělí, 24 Říjen 2011 21:04)

Celý článek...

 

Krajská soutěž družstev starších žáků

Mládež - Družstva

Krajská soutěž družstev starších žáků se hrála v sobotu 22.10. v Uherském Hradišti v jídelně ZŠ Unesco. Sešlo se celkem sedm týmů, mezi kterými jsme měli i naše béčko.

Celý článek...

 

Vydřená výhra na úvod

Soutěže družstev - RP

Letošní sezóna je jakási podivuhodná. Regionální soutěž byla pro nezájem oddílů zrušena, takže Regionální přebor je jedinou soutěží družstev na Uherskohradišťsku. A i do něj se přihlásilo jen 11 týmů, tudíž lichý počet se vším, co k tomu patří …

Aktualizováno (Pondělí, 10 Říjen 2011 22:54)

Celý článek...