Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

GP Zlín – Michal Mašíček celkově třetí

Mládež - Jednotlivci

Ve Zlíně se v sobotu 21.5. dohrál letošní ročník GP Zlínského kraje v rapidu mládeže. Náš oddíl zastupovala čtveřice šachistů.

Celý článek...

 

Memoriál ing.Hory

Mládež - Družstva

Víkend v hlucké hale patřil šachistům, kteří se sjeli na 3.ročník Memoriálu Vratislava Hory, který pořádají oddíly ze Starého Města a Boršic, kde pan Hora působil. Celkem přijelo 23 čtyřčlenných družstev. Oproti loňským 40 je to pokles, když chyběla zejména loni přítomná družstva z Maďarska a Polska a některá družstva ze Slovenska. Náš oddíl též nakonec postavil jen jedno družstvo, oproti dřívějším dvěma.

Aktualizováno (Úterý, 17 Květen 2011 11:11)

Celý článek...

 

Hradní věž v Brumově

Mládež - Jednotlivci

Poslední dubnový den se do Brumova-Bylnice sjelo celkem 78 hráčů a hráček na tradiční Hradní věž. Náš oddíl reprezentovala pětice našich členů.

Celý článek...

 

Máme bronz z KP starších žáků

Mládež - Družstva

V sobotu 16.4. 2011 skončil ve Zlíně letošní ročník KP družstev starších žáků. Náš tým i bez nejlepšího hráče Martina Hromady chtěl vybojovat třetí místo, což se mu nakonec i povedlo.

Celý článek...

 

ZŠ Unesco na republikovém kole

Mládež - Družstva

Již poněkolikáté v řadě se finálový turnaj Přeboru škol v kategorii 1.-5.tříd odehrál v hotelu Petr Bezruč v Malenovicích, tentokráte v termínu 12.-13.dubna. Za náš kraj si možnost startu vybojovaly ZŠ Hošťálková a ZŠ Unesco Uherské Hradiště, složená komplet z našich hráčů.

Celý článek...

 

Výhra na závěr

Soutěže družstev - ZKS

K poslednímu zápasu ZKS – západ ročník 2010/2011 jsme zajížděli do nedalekých Polešovic.

Aktualizováno (Středa, 18 Květen 2011 09:58)

Celý článek...

 

GP ve Vsetíně

Mládež - Jednotlivci

Na třetí turnaj GP v rapid šachu žáků, který se konal 9.4.2011 ve Vsetíně, jsme odjeli pouze ve čtyřech. Celkem se turnaje zůčastnilo 101 šachistů a šachistek.

Celý článek...

 

Přednáška VM Zbyňka Hráčka ve Starém Městě

Od 18 hodin probíhala v pátek 8. dubna 2011, v šachovně ve Starém Městě přednáška VM Zbyňka Hráčka. Přednáška sestávala z analýzy jeho tří partií.

Aktualizováno (Neděle, 10 Duben 2011 18:43)

Celý článek...