Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Labutí píseň

Soutěže družstev - ZKS

V desátém a zároveň předposledním kole ZKS – západ 2010/2011 jsme doma přivítali soupeře z nedalekého Uherského Ostrohu. Stav tabulky a rozlosování posledních dvou kol nám nedává příliš nadějí i při výhrách obou zbývajících zápasů. Přechod na letní čas zvládly oba týmy skvěle, takže v 9 hodin SELČ dal rozhodčí zápasu – tradičně Pavel Růčka – pokyn, aby černý zmáčkl hodiny. A šlo se na věc.

Aktualizováno (Pondělí, 28 Březen 2011 21:59)

Celý článek...

 

KP družstev mladších žáků

Mládež - Družstva

V sobotu 26.3. se v Kateřinicích konal KP družstev mladších žáků. Celkem se sjelo 11 týmů. Náš oddíl reprezentovala jen pětice kluků, bohužel dívku jsme, stejně jako další dva týmy, neměli.

Aktualizováno (Neděle, 27 Březen 2011 23:38)

Celý článek...

 

Jak sedláci u Chlumce …

Soutěže družstev - ZKS

Dnešní zápas, devátého kola ZKS měl představovat naše záchranářské práce, ty však skončily naprostým fiaskem. Třeba dodat, že plně zaslouženým. K zápasu 9.kola jsme zajížděli do Bojkovic. Partie jsme vesměs založili špatně, a tak se nelze celkovému výsledku co divit. Plné absolutorium si zaslouží naše tři první desky, které uhrály naše dva body. Zbylá prkna svorně získala po vajíčku, pouze způsob kladení byl různý. Takže sečteno a podtrženo další prohra, tentokrát 2:6.

Aktualizováno (Úterý, 08 Březen 2011 23:43)

Celý článek...

 

Tomáš Fridrich regionálním přeborníkem

Mládež - Jednotlivci

V Boršicích se o fašankové sobotě 5.3.2011 hrál Regionální přebor žáků do 15 let. Náš oddíl reprezentovala šestice hráčů, respektive když budeme počítat i Honzíka Zemčíka v barvách ZŠ Mařatice tak sedmička.

Aktualizováno (Úterý, 08 Březen 2011 23:03)

Celý článek...

 

RP skončil zápasem s Osvětimany

Soutěže družstev - RP

V neděli 27.2.2011 skončil RP, když naše béčko přivítalo favority z Osvětiman. Zápas vyhráli hosté v poměru 6:2, nám tak patří v tabulce osmá příčka.

Celý článek...

 

GP v Kroměříži

Mládež - Jednotlivci

Druhým turnajem pokračoval seriál GP mládeže v rapid šachu. Celkem se sešlo 89 hráčů a hráček z 19 oddílů.

Aktualizováno (Neděle, 06 Březen 2011 21:23)

Celý článek...

 

Přebor škol na ZŠ Unesco

Mládež - Jednotlivci

Prvního ročníku Přeboru škol jednotlivců, hraného v jídelně ZŠ Unesco, se zúčastnilo celkem 65 dětí z osmi škol. Mezi nimi i mnoho „našich“ dětí jak z kroužku v Kunovicích, tak zejména ze ZŠ Unesco.

Celý článek...

 

Kalich hořkosti až do dna …

Soutěže družstev - ZKS

V 8. kole ZKS-západ 2010/2011 jsme doma uvítali tým Boršice C. Zatímco my jsme potřebovali na 8 šachovnic 10. pozici soupisky, tak soupeř musel šáhnout až na příčku patnáctou. Takže relativní papírová převaha? Uvídíme.

Aktualizováno (Pondělí, 21 Únor 2011 00:59)

Celý článek...