Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

RP UH – 7. kolo – ŠOK B vs Dolní Němčí B

Soutěže družstev - RP

V mírně obměněných sestavách jsme se opět střetli doma s týmem Dolního Němčí, tentokráte v provedení „B“ družstev. Na rozdíl od nás byli hosté kompletní, my v sedmi…

Celý článek...

 

Další kolo RS UH

Soutěže družstev - RS

V neděli 16.1 se hrálo další kolo RS. Tentokráte jsme přivítali mládežníky ze Starého Města. I my nastoupili konečně z více mládežnickou sestavou než jindy. Jen já kazil věkový průměr :-).

Celý článek...

 

Liga mládeže

Mládež - Družstva

Další dvě kola 1.ligy mládeže se hrála v Olomouci. Jako i minule jsme se potýkali se sestavou. Ve čtvrtek to vypadalo na alespoň pětici, ale nemoc jednoho v pátek vyřadila, a tak se jelo jen ve čtyřech a jen se dvěma ze základní sestavy.

Celý článek...

 

Remíza v Osvětimanech

Soutěže družstev - RP

V dalším kole RP jsme zajížděli do Osvětiman. Nepodařilo se nám dát kompletní osmičku, což ale nakonec nevadilo, protože i soupeř byl jen v sedmi. Tak síly byly vyrovnány.

Celý článek...

 

ZKS západ – ŠOK A vs Dolní Němčí

Soutěže družstev - ZKS

V posledním letošním kole ZKS západ jsme měli doma za soupeře tým z Dolního Němčí. Sestavy, jak už to je v polední době zvykem, mírně polátané – a šlo se na věc.

Celý článek...

 

Pozlovice

Soutěže družstev - ZKS

Ve 4. kole ZKS jsme zajížděli do Pozlovic. Sestava se jako vždy sháněla složitě. Osmičku sice v pohodě složili, ale vzadu s náhradníky, což mělo za následek, že se nepostavilo céčko a musel se zápas v RS odložit.

Celý článek...

 

Liga v Brně

Mládež - Družstva

Začátkem prosince se hrála další dvě kola 1. ligy mládeže. Jelo se do Brna. Bohužel situace kolem covidu byla důvodem, že jsme jeli jen v trojici: Jakub Mařák, Marie Vaňková a Tomáš Skládal.

Celý článek...

 

ZKS – 3. kolo – ŠOK A vs EMKaD Holešov

Soutěže družstev - ZKS

Po 14 dnech opět tým z Holešova, tentokráte doma a soupeř EMKaD Holešov.

Celý článek...