Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Kyjov

Mládež - Jednotlivci

Tradičně na státní svátek 8.5. se koná v Kyjově turnaj pro mládež s názvem Kyjovský koník. Na poslední chvíli, den před turnajem, se trojice ve složení Jonáš Horák a Martin a Robert Medek rozhodla, že na turnaj pojede.

Celý článek...

 

Oddílový přebor

Turnaje - Oddílové

I v této sezóně jsme odehráli oddílový přebor. Tempo zůstalo stejné, tedy hodina pro každého na partii. Letos se přihlásila sedmička hráčů, a hrálo se od ledna do dubna v pátečních termínech.

Celý článek...

 

Memoriál V. Hory

Mládež - Jednotlivci

11.ročník Memoriálu Vratislava Hory se konal v Nedakonicích. Již několik let se hraje soutěž jednotlivců do 18 let a po skončení se vyhlašuje i soutěž družstev. Tempo hry 2x20 minut, které přinutilo rozhodčí několikrát řešit reklamace remízy. Nejen ti budou určitě rádi, pokud se v dalších ročnících bude hrát s přídavkovým tempem.

Celý článek...

 

Postup do ligy mládeže

Mládež - Družstva

Na poslední trojkolo KP mládeže jsme nominovali pro jistotu šestici hráčů, kdyby někdo vypadl. Ale všichni byli zdrávi, tak jsme i v šesti odjeli do Bezměrova, kde se hrálo poslední trojkolo.

Celý článek...

 

Výhra v posledním kole

Soutěže družstev - ZKS

V posledním kole ZKS jsme doma přivítali tým z Boršic, který přijel bez několika hráčů z předních míst soupisky. Naše sestava byla Kaňovský, Rojar, Krmíček, Šácha, Ondra, Růčka, Hráček a Bílek.

Celý článek...

 

Prohra v Losinách

Soutěže družstev - 2.liga

Poslední zápas ve druhé lize jsme odehráli ve Velkých Losinách. Sestava byla Zpěvák, Beil, Trávníček, Knotek, Malůš, Slanicay, Kovařík a Zemčík.

Celý článek...

 

GP v Nedakonicích

Mládež - Jednotlivci

Třetí díl GP v rapidu Zlínského kraje se uskutečnil v Nedakonicích. Jelikož kvůli jarním prázdninám a MČR bylo poslední měsíc volněji, tak přijelo celkem 126 hráčů. Z našich kroužků to pak bylo celkem 21 dětí.

Celý článek...

 

ŠO Kunovice – Vlčnov 1,5 : 6,5

Soutěže družstev - 2.liga

V posledním doma hraném zápase II. ligy E jsme doma přivítali tým Vlčnova. Opět jsme preferovali silnější sestavu našeho béčka, tudíž jsme využili celou škálu naší soupisky. Pro některé to byla premiéra v lize.

Celý článek...