Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Tomáš Fridrich vítězí v Hluku

Mládež - Jednotlivci

Na druhý turnaj série VC v sobotu 6.11.2010 do Hluku jela sedmička našich dětí. Celkově byla účast větší jako v Osvětimanech, když si přijelo zahrát celkem 56 hráčů a hráček.

Aktualizováno (Neděle, 26 Prosinec 2010 19:40)

Celý článek...

 

Staré Město H nad naše síly

Soutěže družstev - RP

Zápas druhého kola RP UH se hrál v Kunovicích v hale. Domácí nechali odpočívat tři nejsilnější hráče, aby si mohla zahrát omladina. I za soupeře hrají zejména mládežníci, a tak se čekal vyrovnaný zápas. Staré Město dorazilo taky v neúplné sestavě, kdy chybělo několik hráčů.

Aktualizováno (Neděle, 26 Prosinec 2010 19:03)

Celý článek...

 

Smolná prohra s Dolním Němčím

Soutěže družstev - ZKS

V domácím prostředí jsme uvítali dle papírových předpokladů hratelného soupeře z Dolního Němčí. Za nás po čase nastoupil náš bývalý hráč Josef Knotek, takto host ze Starého Města.

Aktualizováno (Sobota, 25 Prosinec 2010 01:00)

Celý článek...

 

RP začínáme remízou s Mařaticemi

Soutěže družstev - RP

Na žádost Mařatic hráno u nás. Po krátkém úvodu započala hra. Na druhé desce scházel soupeři avizovaný Miloš Škrášek. Ten se dostavil cca 5 min před 10. hodinou, čímž unikl kontumaci a současně bylo po klidu v hrací místnosti, čehož jsem se právem obával.

Aktualizováno (Sobota, 25 Prosinec 2010 00:57)

Celý článek...

 

VC Osvětimany

Mládež - Jednotlivci

Tradičně prvním mládežnickým turnajem bývá první díl série VC, který se již po několik let koná v Osvětimanech. Letos se termín několikrát posouval, až bohužel skončil v termínové kolizi s extraligou a 1.ligou dorostu. Vyhnout se jí nešlo, jelikož na původně navržený termín 16.10. připadly obecní volby, o týden dříve 9.10. jsou pak v Osvětimanech hody. Tato termínová kolize se projevila zejména malou účastí hráčů Starého Města a Boršic 

Aktualizováno (Úterý, 28 Prosinec 2010 23:24)

Celý článek...

 

Turnaje v Osvětimanech a Boršicích

Turnaje - Dospělí

Před sezónou se tradičně hrají v našem okrese dva turnaje. Jednak turnaj jednotlivců v Osvětimanech a pak též tradičný blicák družstev v Boršicích. Jak si na něm vedli naši zástupci si můžete přečíst dále.

Aktualizováno (Středa, 29 Prosinec 2010 17:48)

Celý článek...