Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Prázdninové turnaje – Vsetín a Staré Město

Turnaje - Dospělí

Během prázdninového volna část našich hráčů odehrála dva týdenní openy. Začátkem prázdnin nejprve open Vsetín, následně pak v srpnu open ve Starém Městě. Na obou byla převážně naše mládež, vždy pod vedením a dozorem Martina Beila.

Celý článek...

 

Šachový víkend v Kunovicích

Turnaje - Dospělí

V rámci 3.ročníku kunovského šachového festivalu jsme uspořádali v sobotu simultánku s velmistrem Zbyňkem Hráčkem a v neděli rapid turnaj.

Celý článek...

 

Letošní šachování na ZŠ Unesco

Mládež - Jednotlivci

V tomto školním roce jsme obnovili šachový kroužek na Základní škole Unesco v Uherském Hradišti. Do kroužku se zapojilo celkem 14 dětí, dvanáct z nich zvládlo celý školní rok úspěšně až do konce. Kroužek byl podle věku rozdělený na dvě skupinky, v mladší skupince byli samí druháci, ve starší pak třeťáci a čtvrťáci.

Celý článek...

 

Zlín-Malenovice a Memoriál Bartoše

Mládež - Jednotlivci

V sobotu 27.5. se ve Zlíně-Malenovicích hrál turnaj pro mládež a v Dolním Němčí Memoriál Karla Bartoše.

Celý článek...

 

Memoriál Hory a GP Vsetín

Mládež - Jednotlivci

Memoriál Hory se letos hrál 13. 5. v Nedakonicích, protože ani ve Starém Městě, ani v Boršicích nebylo volno. První ročníky se hrály v Hluku, tak turnaj zavítal na své čtvrté místo.

Celý článek...

 

Brumov a Kyjov

Mládež - Jednotlivci

Do Brumova 6. května na Hradní věž odjela trojice ve složení Mikuláš Trávníček, Denis Noščák a Martin Medek. Mikuláš hrál ve starší kategorii, Denis a Martin pak v mladší.

Celý článek...

 

Dubnové turnaje

Mládež - Jednotlivci

V krátkosti se vrátíme k odehraným turnajům, o kterých z nedostatku času zatím nebylo referováno. Začneme dubnovým souhrnem.

Celý článek...

 

Oddílový přebor 2016/2017

Stručně a krátce řečeno – po zásluze vyhrál s přehledem Josef Knotek ziskem 6 bodů ze 7, následován trojicí hráčů s dvoubodovým odstupem…

Celý článek...