Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

Jasná výhra na závěr

Soutěže družstev - ZKS

Poslední kolo ZKS už nemohlo nic změnit na našem prvním místě, ani na posledním místě Uh. Brodu. Proto v sestavě nebyl nikdo z první trojice.

Celý článek...

 

GP Staré Město

Mládež - Jednotlivci

V sobotu 1.4. se hrál ve Starém Městě v pořadí třetí rapid turnaj ze série GP pro mládež do 14 let. Zahrát si přijelo celkem 112 dětí, z nichž byla pětice z našeho oddílu.

Celý článek...

 

Dva sobotní rapidy

Mládež - Jednotlivci

V sobotu si naši členové zahráli na dvou rapidech. Jeden byl mládežnický ve Zlíně-Malenovicích, ten druhý o kousek dále v Santiagu v Chile :-).

Celý článek...

 

Také Áčko potvrdilo postup!

Soutěže družstev - ZKS

V předposledním kole ZKS-západ jsme měli za soupeře průběžně druhý tým soutěže – Zborovice. Měli jsme 4 bodový náskok na našeho soupeře a Kroměříž, proto jsme chtěli postup potvrdit už v tomto kole a nečekat na kolo poslední.

Celý článek...

 

Poslední kolo RP

Soutěže družstev - RP

Jelikož jsme si zajistili první místo už v předposledním kole, tak do Boršic jsme jeli jen se třemi hráči základní sestavy. Naše sestava byla Slanicay, Kovařík, Krmíček, Růčka, Hráček, Bílek, Vavřík a Vichorec.

Celý článek...

 

Mikyho šachové souboje v Chile

Náš hráč Miky Trávníček je velký šachový nadšenec a opora několika kunovických týmů v soutěžích mládeže i dospělých. V současné době je na několik měsíců na studijním pobytu v Chile. Šachu se však intenzivně věnuje i tam.

Celý článek...

 

Jasná výhra v Napajedlích

Mládež - Jednotlivci

V 9. kole ZKS jsme jeli do Napajedel. Loni jsme tam s jejich béčkem prohráli v napínavém zápase, kde tři partie končily až v časovkách po šesti hodinách. Letos to byl mnohem jednoznačnější zápas.

Celý článek...

 

RP Boršice

Mládež - Jednotlivci

Regionální přebor žáků se hrál tradičně v Boršicích. Já byl na republikové konferenci v Havlíčkově Brodě, tak dopravu a vše ostatní zvládli rodiče sami.

Celý článek...