Joomla ServiceBest Web HostingWeb Hosting
Josef Martinák
Historie šachu UH
Podporují násVyhledat
rss

POLEŠOVICE – ŠOK B

Soutěže družstev - RP

V 7. kole jsme jeli do Polešovic. Po špatné komunikaci jsme přijeli v sedmi, když Jiří Hráček marně čekal před Fialkou na odvoz… Záhy jsme zjistili, že soupeři jsou v šesti.

Celý článek...

 

Prohráváme ve Vlčnově

Soutěže družstev - ZKS

Sedmé kolo ZKS jsme odehráli ve Vlčnově. Po minulém kole, které jsme odehráli v základu, máme tentokráte jen 4 hráče základu. Naše sestava je Rojar, Slanicay, Šácha, Zemčík, Růčka, Botet st., Botek ml. a Vavřík.

Celý článek...

 

Jasná výhra

Soutěže družstev - RP

V šestém kole, které uzavřelo druhou třetinu soutěže, jsme doma přivítali tým z Osvětiman. Od posledního zápasu jsme trochu prostřídali sestavu, tři hráče jsme měli jiné než ve Starém Městě.

Celý článek...

 

ŠOK A vs Pozlovice 4:4

Soutěže družstev - ZKS

Nový rok jsme zahájili domácím zápasem s Pozlovicemi. Naše situace v tabulce není nikterak líbivá – doposud jsme nezískali ani bod!

Celý článek...

 

Staré Město G – ŠO Kunovice B

V celkové 5. a letošním 1. kole jsme zavítali do Starého Města k zápasu s místním „G“. Domácí nasadili vesměs mládežníky, čemuž jsme se snažili rovněž přizpůsobit.

Celý článek...

 

Prohra před Vánocemi ve Zlíně

Soutěže družstev - ZKS

Poslední kolo před vánočním volnem jsme odehráli ve Zlíně. Před zápasem letos bohužel tradiční problémy se sestavou, když posledního osmého hráče se povedlo po sérii omluvenek zajistit až v sobotu večer. I tak z toho byla sestava jen se 4 hráči základu.

Celý článek...

 

Mařatice

Soutěže družstev - RP

Čtvrté kolo RP se odehrálo v naší klubovně proti týmu z Mařatic. Ten přijel téměř v ideální sestavě.

Celý článek...

 

Prohra doma s Kroměříží

Ve čtvrtém kole jsme doma přivítali déčko Kroměříže. Opět se těžko skládala sestava a poslední do osmičky se domluvili až v sobotu odpoledne.

Celý článek...