Na druhý turnaj GP jsme vyrazili jen v trojici, když ráno se omluvil nemocný Denis Noščák. Tím pádem jsme měli v každé kategorii jednoho zástupce.

V nejstarší kategorii hrála Marie Vaňková. Její partie jsem moc neviděl, sledoval jsem spíše mladší dvojici. Uhrála polovinu bodů a obsadila 11. místo jako nejlepší dívka. Výsledky jsou zde.

gp_malenovice_2019_majaMarie Vaňková a Hedvika Režná

V prostřední kategorii hrál Matyáš Zapletal a podobně jako minulý turnaj GP si vedl dobře. V průběhu turnaje sice 3x prohrál, ale jen se zkušenými soupeři (Šimek, Kopecký, J.Matůš) a odehrál celý turnaj na předních deskách. Skončil jako jediný z našich v první desítce na 9. místě. Výsledky jsou na chess-results.

gp_malenovice_2019_matyasMatyáš

V nejmladší kategorii hrál Ríša Svoboda. Tomu bohužel nevyšel začátek, kdy prohrál v prvních dvou kolech. Pak si v pohodě poradil se třemi soupeři a poslední dvě kola odehrál již na předních deskách. Po zajímavé remíze v šestém kole, kdy se hrálo až do konce a partie končila jako poslední, prohrál v posledním kole se suverénní vítězkou MMS Amálkou Zádrapovou. Za 3,5 bodu obsadil 13. místo.  Výsledky jsou zde.