První díl seriálu GP se hrál ve Zlíně-Malenovicích. Z našeho oddílu si jela zahrát šestice zkušenějších dětí. Mladší si pak v mnohem hojnějším počtu zahrají na VC v Dolním Němčí, někdo pak ještě o den dříve na Přeboru škol.

Celkově v jídelně, tedy tradičním místě turnajů ve Zlíně-Malenovicích, hrálo 107 hráčů. Já byl rozhodčím turnaje, tak moc nestíhal sledovat partie.

V nejmladší kategorii hrál jen Robert Medek. Zisk 4 bodů znamenal 14. místo. Výsledky jsou zde.

gp_malenovice_listopad_2019_robertRobert

Trojice Martin Medek, Matyáš Zapletal a Richard Svoboda hrála v prostřední kategorii. Matyáš už ji hrál loni, Martin a Ríša se tam přesunuli letos. Nejlépe vyšel začátek Ríšovi, který měl 4/4 (výhry s Kubou Matůšem, Thomasem Mcevoyem nebo Matějem Krajíčkem). Martin i Matyáš prohráli první kolo s hratelnými soupeři, pak výhrami se dostali na 3/4.

V 5. kole pak na prvních dvou deskách nestačil ani Ríša ani Matyáš na své silné soupeře, Martin vyhrál. V šestém kole pak Ríša podlehl Ríšovi Hobzovi, a oba další kluci vyhráli. Tím pádem se Martin dostal na první stůl proti Tomáši Kubínovi, na kterého ale nestačil. Matyáš vyhrál a poskočil na 5 bodů. To se bohužel nepovedlo Ríšovi.

gp_malenovice_listopad_2019_risaRíša a Martin

Nejlépe tak skončil Martin na 5. místě, hned na ním pak byl Matyáš. Ríša po výborném začátku obsadil 13. místo. Výsledky jsou zde.

gp_malenovice_listopad_2019_matyasMatyáš

V kategorii do 14 let hrála dvojice Denis Noščák a Marie Vaňková. Oba získali 4 body a skončili těsně za sebou. Denis na 12. místě, Marie pak hned za ním na 13. místě jako nejlepší dívka. Výsledky jsou zde.

gp_malenovice_listopad_2019_denisDenis

gp_malenovice_listopad_2019_mjaSpáčilová, Vaňková a Režná